Co zrobić, żeby Cię nie lubili? Praktyczny poradnik!

fajny blog, śmieszne teksty, nuda

Masz już dość dzikich tłumów pod swoim domem? Męczą Cię ciągłe telefony i wiadomości o treści ”Hej! Co u Ciebie”? Twój kalendarz pęka w szwach od ciągłych zaproszeń na imprezy? A może masz już zwyczajnie dość tych wszystkich osób, które tak bardzo Cię lubią? Nie martw się! Ten praktyczny poradnik powstał właśnie dla Ciebie! Już za chwilę dowiesz się, co zrobić, by nikt Cię nie lubił!*

 

Ten wpis powstał na bazie wieloletnich doświadczeń. Stworzyło go życie, ja tylko napisałam

 

Obrażaj wszystkich

Absolutnie najważniejsza zasada! Obrażać należy wszystkich i na wszelkie sposoby. Jeżeli nie wiesz jak się za to zabrać zaczep pierwszego lepszego Sebastiana pod blokiem. Osobnik ten jest niezwykle troskliwy, dlatego tez z pewnością dopyta Cię o Twoje problemy i radośnie doradzi, może nawet zademonstruje! Jako że poradnik miał być praktyczny, zaproponuję również krótkie ćwiczenie:

 

Krok 1: Zaproś kogoś na zakupy

Krok 2: Zaprowadź zaproszoną osobę pod pewien duży sklep z RTV i AGD

Krok 3: Zasugeruj, żeby poczekał na zewnątrz, bo przecież to sklep nie dla idiotów.

Gotowe! Teraz pozostaje Ci tylko czekać na pierwsze efekty!

 

Narzekaj bez opamiętania

Dla chcącego nic trudnego! Jestem pewna, że bez problemu znajdziesz niejeden powód do narzekania! Pierwszy z brzegu przykład: upały latem – no kto to widział! Tak się żyć nie da, no skandal. Za Twoich czasów to było lepiej, słońce wtedy lepsze było! Jeżeli jednak masz bardzo wyrozumiałych znajomych powinieneś posunąć się o krok dalej: narzekaj na rzeczy całkowicie zależne od Ciebie! Studiujesz i nikt nie przymuszał Cię do wyboru danego kierunku? Narzekaj jaka ta uczelnia jest beznadziejna, przedmioty niepotrzebne a wykładowcy to idioci! Gwarantuję, nic tak nie wkurza innych, jak narzekanie na rzeczy, nad którymi masz kontrolę i możesz je w każdej chwili zmienić! Polecam!

 

Wytykaj wszystkie błędy

No niby ktoś, kiedyś tam powiedział, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo do błędów. Wiadomo jednak, że to głupek musiał być. No co za żenada! Ludzie powinni działać niczym bezawaryjne maszyny: zawsze poprawnie mówić i pisać, robić tylko mądre i poważne rzeczy oraz pamiętać absolutnie o wszystkim! Gdy tylko ktoś w Twojej obecności popełni jakąś gafę nagraj to, wypuść do Internetu, rozwieś plakaty w całym województwie i na wszelki wypadek poproś proboszcza, aby poinformował o tym w ogłoszeniach parafialnych. No i wyśmiej! Głośno i szyderczo, inaczej nie zadziała!

 

Obgaduj, ile wlezie

I koniecznie dopilnuj, aby obgadywana osoba dowiedziała się, że to robisz! Powodów do obgadywania jest mnóstwo! Już sam wygląd to tyle powodów do ploteczek! Jak gruba, to się zaniedbuje. Jak chuda to chora. Jak ładna to głupia, a jak mądra to brzydka. Są przecież pryszczaci, garbaci, za niscy i za wysocy! Do koloru do wyboru. Najlepiej obgaduj koleżankę A do koleżanki B, a po jakiejś godzince koleżankę B do koleżanki A. Ach, i koniecznie publicznie opowiadaj o cudzych problemach (nieważne, czy one serio istnieją, po prostu mów). Gwarantuję, że w przeciągu miesiąca stracisz wszystkich znajomych i wreszcie osiągniesz swój wymarzony, święty spokój.

 

Nie pozostaje mi nic innego jak zmotywować Cię do działania! Pamiętaj, musisz zacząć, żeby cokolwiek osiągnąć! Jeszcze dziś możesz zobaczyć, jak Twoi znajomi, obrażeni, znikają za horyzontem. Nie czekaj – rusz się i do roboty! W końcu kto chciałby mieć opinię miłej i pozytywnej osoby, po co to komu.

 

*Nadwrażliwym posiadaczom kija w tyłku zaleca się opuszczenie niniejszej strony.

 

Życzę Wam pozytywnego dnia!

 

Psst! Wiedziałeś, że codziennie możesz zobaczyć nowe relacje na Instagramie? Koniecznie sprawdź! Z kolei, na fejsie najszybciej dowiesz się o nowych wpisach!