Zmiany na blogu!

optymistyczna blog, zmiany

Szykowałam się do tego wpisu bardzo długo. Odwlekałam jak tylko mogłam. No ale przyszedł wreszcie czas na szczerość.

Początkowa tematyka, idea Optymistycznej wyczerpała się. Szczerze mówiąc, stało się to wyjątkowo szybko. Powiedziałam (a raczej napisałam) wszystko, co chciałam w tym zakresie i koniec. Wtedy zaczęły się problemy z regularnym publikowaniem. Ja się zarzekałam, że chodzi o nadmiar obowiązków. No nie. Uwierzcie mi, potrafię się zorganizować. Jeżeli coś jest naprawdę ważne to znajdę na to czas. Z blogiem tak po prostu przestało być.

Mogłabym bloga zamknąć i miło wspominać po latach. Jednak prawda jest taka, że ja UWIELBIAM działać w Internetach. Uwielbiam pisać i strasznie mi tego brakuje. Potrzebowałam czasu na przemyślenie wszystkiego no i mamy to. Blog zostaje, zmieni się tylko jego tematyka.

Od teraz na Optymistycznej znajdziecie materiały z zakresu organizacji i zarządzania sobą w czasie. Będzie dużo, nawet bardzo dużo o bullet journalu. To są tematy, które uwielbiam. Nie kończą mi się pomysły na treści dla Was. Dla mnie to forma relaksu. Musicie wiedzieć, że tak traktuje całą moją działalność w Internecie. To jest hobby, moja praca jest czymś ZUPEŁNIE innym i nigdy publicznie o kwestiach zawodowych nie mówię.

No dobra, to co tutaj będzie?

- bullet journal

-organizacja

-zarządzanie sobą w czasie

- śmieszki z życia*

Mam nadzieję, że ta garstka osób, która tutaj została zaakceptuje zmiany. Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła przywitać się z nowymi czytelnikami.

*Haha, chyba nie spodziewaliście się, że zrezygnuje z tych zabawnych, lekkich wpisów? Nie ma takiej opcji. To kochaliście tutaj najbardziej. I ja też bardzo lubię takie treści. Zostawiamy za sobą lifestyle, treści o optymizmie.  Nazwa zostaje, wiadomo. Dalej będzie pozytywnie, ale w trochę inny sposób.

Nawet nie wiecie jak się cieszę! <3

Życzę Wam Wszystkiego Pozytywnego!

 

PS. Na Instagramie te zmiany zadziały się już jakiś czas temu. Znajdziecie tam naprawdę sporo inspiracji. Klikajcie w różowe!